Czas na Muminków! Mała Mi zagościła na filcowym portfelu :)


Kochani, dzisiaj chcę Wam pokazać portfel w którym sama się zakochałam (tak, wiem, nieskromnie to zabrzmiało :) ). Ale jestem dumna z mojej Małej Mi :)
Najważniejsze, że moja klientka również była zadowolona z efektu końcowego. Portfelik, jak i wszystkie poprzednie, został wykonany z filcu impregnowanego 4 mm-ego. Posiada dwie większe kieszenie na pieniądze,  kieszenie na karty plastikowe, kieszeń na monety zamykaną na zamek błyskawiczny oraz kieszeń na zdjęcie z folią, która chroni zdjęcie. Kolorystyka: szary i czerwień. Przecież trzeba było dobasować portfel do ubioru Małej Mi :) Zamek błyskawiczny również miał się dopasować, więc jest koloru amarantowego. Pomiędzy różem a czerwienią. Sama Mała Mi została, tradycyjnie, zrobiona ręcznie :) Najtrudniej było z twarzą, bo mając tylko wgląd z obrazka, musiałam od ręki wyszyć jej filcową podobiznę :)
Niestety czas mnie gonił, bo miałam własnoręcznie przekazać świeżutki portfel prosto zpod maszyny :) nowej włąscicielce Klaudii, więcna robienie zdjęć miałam dosłownie 2 minuty. Światło nie sprzyjało również. Jednak mam nadzieję, że chociaż trochę przybliżą do widoku realistycznego.Zdjęcie dla porównania (nie podzielam jej stanowiska ;) )

Poniższe zdjęcia przysłała mi zadowolona właścicielka Klaudia :)
 


 Bądźcie na bieżąco, ponieważ mam jeszcze kilka nowości ;)

3 komentarze: